Sans nr. 1, Literatūras un kultūras žurnāls
Éditeur
Publicetava
Date de publication
Collection
Literatūras un kultūras žurnāls "Sans"
Langue
letton
Fiches UNIMARC
S'identifier

Sans nr. 1

Literatūras un kultūras žurnāls

Publicetava

Literatūras un kultūras žurnāls "Sans"

AideEAN13 : 9789984899459
  • Fichier EPUB, libre d'utilisation
  • Fichier Mobipocket, libre d'utilisation
  • Lecture en ligne, lecture en ligne
0.00

"Without" ir literatūras a kultūras žurnāls, kas publicē prozas a dzejas darbus, dažādus rakstus, esejas un kritiku by grāmatām, teātra izrādēm, kinofilmām un citiem ar kultūru saistītiem notikumiem. "Without" ir saturīgs a viegli lasāms kultūras medijs, kas lasītāju ieved jaunākajā latviešu a cittautu literatūras a kultūras pasaulē. Žurnāls tiek izdots reizi divos mēnešos a katram numuram ir savs vadmotīvs.

Žurnāla saturs ir multimediāls, tajā ir ne tikai teksts an ilustrācijas, bet arī audiodzejas sadaļa, kurā iespējams klausīties dzeju autoru lasījumā (žurnāla pilnā versija ar iekļautu audio lejupielādējama e-grāmatu vietnē Las.am).[1]

"Without" pirmajā numurā:

Anetes Konstes atskats uz LALIGABA pasniegšanas ceremoniju, Arta Ostupa un Katrīnas Rudzītes dzejoļu audioieraksti, fragmenti no Dainas Tabūnas stāstu krājuma “Pirmā reize” un Paula Bankovska romāna “18”, Jāņa Joņeva pārdomas par e-grāmatas formātu un tā attiecībām ar tradicionālo grāmatu, Annas Andersones recenzija par “Bārdu” iestudējumu “Dirty Deal Teatro”, Ilmāra Šlāpina saruna ar amerikāņu dzejnieku Edvardu Hiršu, Evas Mozules pārdomas par studijām un dzīvi Dānijā, Mareka Ruskula (briiC.lv) darinātie zīmējumi, ceļojuma fragments no Lato Lapsas grāmatas “Indija ne pa jokam. Un Pakistāna arī”, Lindas Grīnbergas debija literatūras kritikā, Signes Raudives sagatavotais jaunāko e-grāmatu apskats un fragments no klasiska piedzīvojuma – Žila Verna “80 dienām ap zemeslodi”.

Žurnāla pirmais numurs izdots ar e-grāmatnīcas Las.am,[2] izglītības portāla e-klase.lv[3] un portāla DELFI[4] atbalstu.

Sekojiet žurnālam sociālajos tīklos:

Twitter.com/interesans [5]
facebook.com/interesans[6]

S'identifier pour envoyer des commentaires.